in

Derinlemesine Analiz, Katma Değerli Bilgi: Kripto Araştırma Platformu Lytera Başlıyor!

Lytera
Lytera

Derinlemesine Analiz, Katma Değerli Bilgi: Kripto Araştırma Platformu Lytera Başlıyor!

Türkiye kripto ekosistemindeki karmaşayı ortadan kaldırarak parlak zihinlere ilham olmayı ve yol gösterici olmak isteyen Lytera 8 Nisan Cuma (bugün) itibariyle yayın hayatına başlıyor.

Kripto para konusunda katma değerli bilgi seviyesini artırmayı hedefleyen, derinlemesine analizlerle Türkiye kripto ekosistemini daha ileriye götürmek isteyen kurucu ekipte; Baki Er, Doruk İşmen, Baran Yıldırım, Celil Öztürk ve Hakan Yalçınsoy gibi yerli ekosistemin önemli isimleri yer alıyor.

Türkiye kripto ekosisteminin önde gelen isimlerinden olan kurucu ekip, aynı zamanda ITU Blockchain’den hackathon birincilerini ve kripto sektörünün genç yıldızlarını da bünyelerine katarak yerel ekosistemdeki çok büyük bir açığı kapatmayı hedeflediklerini belirtiyor.

İlgili: Uzmanlar Uyardı: Bu Uygulamaları Hemen Silin!

Yurtdışında pek çok örneği bulunan Messari, Delphi Digital, The Block Research vb. şirketlerin ardından; yerel ekosistemdeki deneyimli isimler ve genç yetenekler, Lytera’da güçlerini birleştirerek yarışa katılmayı hedefliyor.

Lytera, uzman kişiler tarafından yapılan spekülasyondan uzak araştırmalarla; Türkiye’yi bir ilke hazırlamayı, araştırmacı ve öğrenmeye istekli gençlerle birlikte kripto ekosistemine katma değerli ve sürdürülebilir fayda sağlamayı hedeflediklerini de belirtiyor. Hatta ekip, 3 aylık süreç için bütün üyelerine Lytera Pro üyeliği hediye edecek. Ancak 3. ayın sonunda ise ücretli abonelik dönemine geçiyor. Böylece sadece katma değerli bilgiye önem veren kişilerin raporlara erişebileceğini açıklayan ekip, aynı zamanda yatırım fonlarına ve şirketlere de kurumsal hizmetler verecek. Due diligence, ekosistem araştırması, teknoloji takibi vb. konularda hizmet sağlanacağı ve bu hizmetlerin ilk aşamada sadece kısıtlı kurumlarla sınırlanacağı belirtiliyor. Ancak daha fazla bilgi almayı istiyorsanız aşağıdaki linkler üzerinden projenin detaylarına erişebilirsiniz.

Website: https://lytera.io

Twitter: https://twitter.com/lyteraio

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/lytera/

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Siber Saldiri

Uzmanlar Uyardı: Bu Uygulamaları Hemen Silin!

akilli saatler

En İyi 5 Akıllı Saat Önerisi