in

En İyi 5 Akıllı Saat Önerisi

akilli saatler

En İyi 5 Akıllı Saat Önerisi

Günümüzde teknolojinin hızlı gelişim gösterdiği alanlardan biri de saatlerdir. Her yıl farklı donanım özelliklerine sahip birçok akıllı saat geliştirilip piyasaya sürülmektedir. Akıllı saatler; uyku ve kalori takibi, kalp ritmi ölçme, sesli iletişim ve adımsayar gibi sunduğu çeşitli hizmetler ve kullanım kolaylığıyla; severek kullanılan teknolojik ürünlerden biri olmuştur. Biz de bu içeriğimizde; en beğenilen akıllı saatler arasından 5 akıllı saat önerisine yer verdik.

En iyi 5 akıllı saat önerisi:

Samsung Galaxy Watch 4

Piyasaya sürülmesi merakla beklenen ve beklentilerin karşılığını veren Samsung Galaxy Watch 4; en iyi akıllı saatler arasında şimdiden yer aldı. 16 GB dahili hafıza ve 1,5 RAM özelliğine sahip olan bu akıllı saat oldukça güçlü bir donanıma sahip. Bununla birlikte Samsung Galaxy Watch 4’ün pusula, uyku takibi, EKG, vücut yağ oranı gibi önemli hizmetleri var. Ayrıca kablosuz şarj desteği, dahili mikrofon ve su geçirmezlik özellikleriyle ön planda olan bu akıllı saat, uzun bir süre en beğenilen akıllı saatler arasında yer alacak gibi görünüyor.

Xiaomi Mi Watch Lite

Fiyat-performans odaklı en uygun akıllı saatlerden biri olan Mi Watch Lite; şık görünümü ve kullanım kolaylığıyla kullanıcıların beğenisini kazanan saatlerden biri olmuştur. 1,4 inç ekranı ve sunduğu canlı renklerle Xiomi Watch Lite, 35 gr ağırlığa sahiptir. Ayrıca bu akıllı saatte; adımsayar, uyku takibi, kalp ritmi ölçme, kalori takibi gibi temel özellikler bulunurken su geçirmezlik özelliği de mevcuttur. Bununla birlikte oldukça kolay bir kuruluma sahiptir. Ancak bu akıllı saatle telefon görüşmesi yapılamamaktadır.

Apple Watch Series 7

2021’in son çeyreğinde piyasaya sürülen Apple Watch Series 7, diğer akıllı saatlere oranla daha yüksek bir fiyattan satışa sunulsa da en çok tercih edilen akıllı saatlerden biri olmuştur. Bu akıllı saatin en dikkat çeken özelliği ise ekranı olmuştur. Önceki modellerden daha geniş bir ekrana sahip olan saat; suya, toza ve çarpmalara karşı dayanıklı olarak geliştirilmiştir.  Bununla birlikte Apple Watch Series 7, bir akıllı saatin verebileceği maksimum verimi sunar. 32 gb kapasite, kalp ritmi ölçme, uyku ve kalori takibi ve adımsayar gibi pek çok temel özelliğin yanı sıra çeşitli özelliklere sahip olan bu akıllı saat, hızlı bir şekilde şarj olup daha uzun süreli bir pil ömrü sunmaktadır.

Haylou Solar LS05

Akıllı saatler içerisinde hem uygun fiyatlı hem de beklentisi yüksek olmayanlar için yeterli bir performansa sahip olan saatlerden biri Haylou Solar LS05’dir. En fazla tercih edilen saatler arasında yer alan Haylou Solar, 1,28 inç ekrana ve hoş bir tasarıma sahiptir. Bununla birlikte toza ve suya karşı dayanaklı olan bu akıllı saat; gelen aramaları yanıtlama ve mesajları görüntüleme özelliğine sahip olsa da arama yapabilme özelliğine sahip değildir. Ayrıca bu akıllı saatin adımsayar, kalori ve uyku takibi gibi temel özellikleri mevcuttur.

Huawei Watch 3 Pro

En beğenilen akıllı saatler arasında yer alan Huawei Watch 3 Pro; 16 GB dahili hafızaya ve 2 GB RAM özelliklerine sahiptir. Bununla birlikte bu akıllı saatin en dikkat çekici özelliklerinden biri pil ömrü olmuştur. Güçlü bir bataryaya sahip olan Huawei 3 Pro, 120 saati aşkın bir pil ömrü sunmaktadır. Ayrıca 1,43 inç ekrana sahip olan bu akıllı saat, telefon görüşmesi, uyku ve kalori takibi gibi çeşitli hizmetler sunmaktadır. Hoş bir tasarıma sahip olan bu akıllı saatin fiyatı ise diğer akıllı saatlere oranla yüksektir.

İlgili:

5/5 - (1 Oy)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lytera

Derinlemesine Analiz, Katma Değerli Bilgi: Kripto Araştırma Platformu Lytera Başlıyor!

warnermedia discovery

HBO Max ve Discovery+ Tek Platformda Birleşiyor!