in

Mac İçin En İyi Antivirüs Programları!

best antivirus for mac

Mac İçin En İyi Antivirüs Programları!

Bu içeriğimizde Mac cihazlarınızı kötü niyetli yazılımlara karşı korumak için kullanabileceğiniz en iyi antivirüs programlarına yer verdik. Eğer siz de Mac için antivirüs programı arıyorsanız bu içeriğimiz tam da size göre!

Mac İçin En İyi Antivirüs Programları:

Clario

Clario, kullanıcıların ihtiyaçlarına odaklanan gelişmiş antivirüs özellikleri sunar. Mac için en uygun programlardan bir olan Clario, diğer antivirüs uygulamalarından farklı olarak 7/24 canlı sohbet desteği sağlar. Kurulumu kolay bir arayüze sahiptir ancak yine de kurulumla veya herhangi bir şeyle ilgili soru sormak istediğinizde, canlı yardıma bağlanmanız mümkün. Bununla birlikte, macOS, iOS ve Android cihazları için uygulama desteği sunar. Ayrıca temel VPN hizmeti de sağlar ve web sitesi derecelendirmesi mevcuttur. Kötü niyetli URL engellemesi, kimlik avı koruması hizmetleri de bulunmaktadır.

Intego

Uygulamalı testlerden geçmiş ve Mac için en iyi antivirüs programlarından biri olan Intego, birçok rakip programın aksine tam özellikli kişisel bir güvenlik duvarı sunar. Bununla birlikte, Windows ve Linux kötü niyetli yazılımlarını da algılar. Ayrıca kötü amaçlı yazılım taramalarını çok hızlı bir şekilde gerçekleştirir. Ancak web sitesi derecelendirmesi, kötü niyetli URL engellemesi ve kimlik koruması özellikleri yoktur. Bu antivirüs programına üye olmadan önce ücretsiz deneme sürümünden faydalanabilirsiniz.

Bitdefender Antivirus

Bitdefender Antivirüs programı, kullanıcılara gelişmiş bir virüs koruması sağlar. Dosyaları fidye yazılımından korur. Ayrıca bankacılık koruması gibi çeşitli hizmetlerden oluşan büyük bir güvenlik paketi sunar. Bununla birlikte ödüllü bir antivirüs programı olan Bitdefender; Android, iOS, macOS ve Windows cihazları için koruma sağlar. Öte yandan VPN ve Aktif Takip Etme gibi hizmetler de sunmaktadır.

Norton 360 Deluxe

En iyi antivirüs programlarından biri olan Norton 360 Deluxe, Mac cihazlarınız için antivirüs korumasının yanı sıra güçlü bir VPN (Sanal Özel Ağ) ile parola yönetimi hizmetleri sunuyor. Sınırsız VPN hizmeti sunan ve cihazları bütün virüslerden koruma sözü veren Norton 360 Deluxe; kullanıcıları sahte ve riskli web sitelerine karşı korumaktadır. Ayrıca Norton 360, kullanıcılar için aynı zamanda çevrimiçi depolama hizmeti de sunuyor.

Avast One

Avast One, yapılan uygulamalı testlerden yüksek puanlar alan ve kötü niyetli yazılımlara karşı en iyi ücretsiz koruma sağlayan programlardan biridir. Bununla birlikte, Android, macOS ve iOS için koruma sunar. Ancak iOS ve Mac için daha gelişmiş bir hizmet verir. Ayrıca Avast One, kullanıcıları için Sanal Özel Ağ (VPN) desteği de sağlamaktadır.

İlgili:

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Windows 11 Android

Android Telefonunuzu Windows 11 Bilgisayarınıza Nasıl Bağlarsınız?

child safe online

En İyi Ebeveyn Kontrol Programları!