in

En İyi Casus Yazılımdan Koruma Programları!

casus yazilim

En İyi Casus Yazılımdan Koruma Programları!

Bu içeriğimizde: Yapılan uygulamaları testlere göre casus yazılımlarına karşı üst düzey koruma sağlayan beş program önerisine yer verdik.

En İyi Casus Yazılımdan Koruma Programları!

1) Abine Blur Premium

Casus yazılımlarından korunmak için en iyi programlardan biri olan Abine Blur Premium, çevrimiçi gizliliğiniz için önemli katkılarda bulunur. E-posta adresiniz, telefon numaranız ya da banka kartı bilgileri gibi özel verilerin çevrimiçi alışverişinizde gizli kalmasını sağlar. Bununla birlikte tarama etkinliklerinizin takip edilmesini engeller. Ayrıca gizlilik ve güvenlik için etkileyici çözümler sunan Blur Premium, istenmeyen e-postaları ortadan kaldırır ve istenmeyen aramaları engeller.

2) Bitdefender

Bitdefender Total Security, cihazlarınızı casus yazılımlara karşı koruyan en güvenli programlardan biridir. Bitdefender, finansal işlemlerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilmeniz için tarayıcınızın güvenli bir şekilde çalışmasını sağlar. Bununla birlikte Wi-Fi ağınıza izinsiz girişleri tespit etmek ve bunlar için bir güvenlik kalkanı oluşturmak adına ağ tarayıcısı içerir. Öte yandan reklam izleyicilerini engeller. Ödüllü antivirüs programları arasında yer alan Bitdefender, Windows, macOS, Android ve iOS cihazlarını korumaktadır. Sanal Özel Ağ (VPN) ve fidye yazılımı koruması gibi pek çok hizmeti de bünyesinde barındırır.

3) Optery

Kötü niyetli yazılımlara karşı etkili programlardan biri olan Optery, kişisel bilgilerinizi veri komisyoncusu sitelerden temizler. Ayrıca sizin de bu işlemi gerçekleştirebilmeniz için özel araçlar verir. Bununla birlikte gizliliğiniz ve güvenliğinizle ilgili detaylı araştırmaları sürdürüp benzersiz bir rapor hazırlar. Yüzlerce sitede tarama yaparak verilerinizin güvenli olmayan ortamlardan kaldırıldığını onaylayana kadar araştırmalara devam eder. Bununla birlikte ücretsiz sürümü de bulunan Optery, verilerinizin bulunduğu ortamlara doğrudan bağlantılar sağlar ve kaldırır.

4) Norton 360 Deluxe with LifeLock Select

Norton 360, yüksek seviye güvenlik paketi sunan hizmetler arasında yer alır. Bununla birlikte kimlik hırsızlığına karşı da etkili olan bu program; kullanıcıları casus yazılımlardan koruyan güçlü özelliklere sahiptir. Ayrıca kullanıcılar için sınırsız VPN hizmeti sunan Norton 360, Windows, macOS, Android ve iOS’u desteklemektedir ve başarılı bir virüs koruması sunar.

5) Sophos Home

Sophos Home, finansal işlemlerinizi korumak, tuş kaydedicileri (keylogger) ve diğer gözetleyicileri engellemek için çalışır. Uzaktan koruma için özel bir hizmet sunan bu program ile 10 adede kadar cihazınızı takip edebilir ve verilerinizin güvenliğini sürdürebilirsiniz. Yapılan uygulamalı testlere göre casus yazılımlara karşı üst düzey koruma sağlayan Sophos Home ile fidye yazılımlarından, keylogger’lardan ve diğer birçok kötü niyetli yazılımdan korunabilirsiniz.

İlgili:

5/5 - (1 Oy)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Windows11 1 1

Windows 11’de Reklamlar Nasıl Kaldırılır?

NordVPN

NordVPN İncelemesi!