in ,

MASK Token Nedir? Mask Network Özellikleri Nelerdir?

MASK Token Nedir

Bu içeriğimizde: MASK token nedir? Mask Network özellikleri nelerdir? Sorularının cevaplarına ve bu projeyle ilgili diğer detaylara ulaşabilirsiniz.

MASK token nedir?

MASK token, twitter ve facebook gibi uygulamaların yer aldığı web 0.2 ile web 0.3 teknolojisini bir araya getiren Mask Network’ün kripto para türüdür.

Projenin özellikleri nelerdir?

  • Bu proje, kullanıcıların sosyal medyada paylaştıkları içeriklerin gizliliğine önem verir. Bu nedenle kullanıcılar, Mask projesi aracılığıyla sosyal medyadaki paylaşımlarını şifreleyebilirler. Ayrıca isteyen kullanıcılar, paylaştıkları içerikleri kimlerin görebileceğini de seçme imkânına sahiplerdir.
  • Mask projesi, kullanıcıların birbirlerine sosyal medya platformları aracılığıyla Sushiswap ve Uniswap tarafından desteklenen kripto para transferleri yapmalarını sağlar.
  • İsteyen bütün kullanıcılar, kripto para veya NFT hediye çekilişleri yapabilir ya da mevcut çekilişlere katılabilirler. Ayrıca dileyen kullanıcılar, twitter üzerinden OpenSea desteğiyle NFT alımları yapabilirler.
  • ITO: Mask Network, İlk Twitter Teklifi (ITO) özelliği ile kullanıcıların twitter aracılığıyla yapılan token lansmanlarına katılmalarını sağlar.
  • Kullanıcılar, Mask Network eklentisi sayesinde twitter aracılığıyla çeşitli dosyaları şifreli bir şekilde paylaşma hakkına sahiplerdir.
  • Mask projesinin avantajlarından yararlanmak isteyen kullanıcılar, Mask Network’ü tarayıcılarına eklenti olarak kurabilirler.

MaskDAO

Mask projesi, aynı zamanda bir DAO yani Merkeziyetsiz Otonom Organizasyonudur. MASK tokene sahip olan kullanıcılar, MaskDAO yönetimine katılarak; projenin geleceğiyle ilgili kararlarda söz hakkına sahip olurlar. ERC-20 standardı bir token olan MASK, hem kullanıcıların ağ üzerinde gerçekleştirdikleri işlemler için hem de yönetime katılmak için kullanılan bir yönetişim tokenidir. Bununla birlikte, bir kullanıcıda ne kadar çok MASK token varsa; o kadar çok oy hakkına sahip olmaktadır. Ayrıca DAO’lar hakkında detaylı bilgiler için bu içeriğimize DAO Nedir? DAO Nasıl Çalışır? göz atabilirsiniz.

MASK nereden satın alınır?

MASK tokenin satın alınabileceği bazı kripto para platformları şunlardır: Binance, KuCoin, Uniswap, OKX ve Huobi.

İlgili:

Sorumluluk reddi: Bu sitede yer alan kripto para türleri ve kripto para platformlarıyla ilgili içerikler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

REN

REN Coin Nedir? Ren Projesinin Özellikleri Nelerdir?

Bitcoin Core

Bitcoin Core Nedir? Özellikleri Nelerdir?