in

SFUND Token Nedir? Nereden Alınır?

seedify-bybit-nedir
seedify-bybit-nedir

SFUND Token Nedir? Nereden Alınır?

Bu içeriğimizde: Seedify.fund projesinin özellikleri nelerdir? SFUND nereden alınır? Sorularının cevaplarına ve bu projeyle ilgili diğer detaylara yer verdik.

SFUND token nedir?

Seedify.fund (Seedify), blockchain teknolojisine dayalı oyun odaklı inkübatör ve launchpad platformudur. SFUND ise bu projeye ait tokendır.

Seedify projesinin özellikleri nelerdir?

  • Seedify projesi, blokzincir tabanlı olan oyunları merkezine alan ve geliştiricileri desteklemek için geliştirilen bir projedir.
  • Bu proje; oyun-içi ögeler ve metaverse unsurları için NFT Launchpad’i ile ilk oyun odaklı NFT Pazar yeri olan Seedify NFT Space’i barındırmaktadır.
  • Girişimciler, geliştirecekleri projeler için Seedify.fund projesinden finansman desteği alma fırsatına sahiplerdir.

Seedify.fund DAO

Topluluk merkezli bir proje olarak geliştirilen Seedify, DAO aracılığıyla yönetilmektedir. Bununla birlikte geliştiriciler, projelerini öncelikle Seedify.fun DAO topluluğuna gönderirler. Hatta söz konusu projeler burada oylanır. Daha sonra oylamayı kazanan projeler ise Launchpad’e girmeye hak kazanır. Ayrıca Seedify.fund DAO, yeni projelerin kendi topluluklarını kurmalarına da destek vermektedir.

SFUND token özellikleri nelerdir?

  • Projeye ait BNB Chain destekli bir token olan SFUND, aynı zamanda yönetişim özelliğine sahip bir tokendır. Bu tokena sahip olan kullanıcılar, DAO topluluğuna katılarak; alınacak kararlarda oy kullanma hakkına sahip olurlar.
  • Kullanıcılar, SFUND tokenlarını stake edebilirler. Ayrıca stake ettikleri SFUND tokenlar sayesinde Seedify tarafından desteklenen projelerin IGO’larına katılma hakkı kazanırlar. Ancak Launchpad’a katılacak olan kullanıcılara; tokenlar farklı seviyelere göre paylaştırılıyor. İlk seviyede yer alan kullanıcıların token dağıtımı çekilişle belirlenirken; ikinci seviye ile dokuzuncu seviyeye kadar yer alan bütün kullanıcılar garantiye dayalı token payları alırlar. Bununla birlikte, yatırımcıların ne kadar SFUND token stake ettiği ve stake süresi; yatırımcının hangi seviyede olacağını belirleyen önemli faktörlerdir.
  • SFUND stake eden yatırımcılar, Seedify projesinin destek verdiği projelerden token ödülü kazanabilirler.

Seedify projesinin kurucusu kimdir?

Bu proje uzun yıllardır blockchain teknolojisine ilgisi bulunan bir Türk girişimcisi olan Levent Cem Aydan tarafından geliştirilmiştir.

SFUND nereden satın alınır?

Global kripto para borsası Bybit’in 19 Nisan tarihindeki duyurusu üzerine SFUND artık global borsada listeleniyor. 

Kripto para borsası Bybit’e nasıl para yatırılacağını ya da token alınacağını bilmiyorsanız hızlıca aşağıdaki başlığımız üzerinden detaylara sahip olabilirsiniz.

Bybit Hakkında:

Dünya çapında bir kripto para platformu olan Bybit; Mart 2018’de kripto yatırımcılarının, ultra hızlı eşleştirme motoru, mükemmel müşteri hizmeti ve çok dilli topluluk desteğinden faydalanabileceği profesyonel bir platform olarak kuruldu. Şirket, dünya çapındaki perakende ve kurumsal müşterilerine yenilikçi, çevrim içi Spot ve Vadeli İşlem hizmetleri, madencilik, staking ürünleri ve NFT pazarının yanı sıra API desteği sağlıyor. Ayrıca gelişmekte olan dijital varlık sınıfları için en güvenilir kripto para borsası olma taahhüdünü sürdürüyor. Bybit; Formula One yarış takımının, Oracle Red Bull Racing’in, NAVI, Astralis, Alliance ve Virtus.pro e-spor takımlarının, Oracle Red Bull Racing Esports’un, Borussia Dortmund ve Avispa Fukuoka futbol takımlarının partneri olmaktan gurur duyuyor.

İlgili:

Sorumluluk reddi: Bu sitede yer alan kripto para türleri ve kripto para platformlarıyla ilgili içerikler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyun Oynayarak NFT Kazanmak!

Oyun Oynayarak NFT Kazanmak!

metaverse AeOs cover 1

Metaverse, Blockchain Olmadan Var Olabilir Mi?