in ,

SXP Coin Nedir? Swipe Avantajları Nelerdir?

SXP coin

Bu içeriğimizde: SXP coin nedir? Swipe avantajları nelerdir? Sorularının cevaplarına ve bu projeyle ilgili diğer detaylara yer verdik.

SXP coin nedir?

Swipe, blockchain ekosistemini genişletmek ve kripto paraların kullanım alanlarını artırmak için kullanıcılara Swipe kart desteği sunan bir projedir. SXP ise bu projenin Ethereum destekli kripto para türüdür.

Swipe avantajları nelerdir?

  • Swipe projesi, Visa destekli Swipe kartları geliştirmiştir. Bu kartlar hem itibari paralara hem de kripto para birimlerine uyumlu olarak geliştirilmiştir. Kullanıcılar, Swipe kartlarındaki itibari paralar ile anında kripto para birimleri satın alabilirler.
  • Swipe kartların farklı versiyonları mevcuttur. Kullanıcılar, bu kartları kullanmak için SXP tokeni stake etmek zorunda değillerdir. Ancak SXP stake eden kullanıcılar, farklı seviyedeki bu kartlar arasından en yüksek seviyeye sahip kartı kullanabilmektedir. Bununla birlikte söz konusu bu yüksek seviye kartlar, kullanıcılara Netflix gibi çeşitli hizmetlerin üyeliğinde indirim sağlamaktadır.
  • Kullanıcılar, SXP tokenlerini Ethereum veya BNB Chain (BSC) ağı destekli kripto para cüzdanlarında saklama imkânına sahiplerdir.
  • Geliştiriciler, Swipe projesi ile merkeziyetsiz finans (deFi) uygulamaları geliştirebilirler. İşletmeler Swipe kartla ödeme kabul edebilir ve kullanıcılar da bu kartlarla alışveriş yapabilirler.
  • Kullanıcılar, gerçekleştirdikleri işlemler için SXP tokeni kullanabilir ve bundan dolayı indirim kazanabilirler.
  • SXP sahibi olan kullanıcılar, yönetişime katılarak projenin geleceğiyle ilgili oy kullanma hakkına da sahip olurlar.

VISA ve Swipe

Swipe kartları, VISA ile ortaklaşa geliştirilmiştir. Bu nedenle VISA kabul edilen tüm işletmelerde bu kartlar da geçerliliğini korumaktadır. Kullanıcılar, Swipe cüzdanlarındaki kripto paralarla bu işletmelerden alışverişte bulunabilirler. Akıllı sözleşmeler sayesinde cüzdanlardaki kripto paralar çok hızlı bir şekilde itibari paraya dönüştürülebilir. Ayrıca kullanıcılar, sahip oldukları VISA Swipe kartlarıyla temassız ödemeler de gerçekleştirebilirler.

SXP nereden alınır?

SXP satın alınabileceği bazı kripto para platformları şunlardır: Binance, KuCoin, Huobi ve FTX.

İlgili:

Sorumluluk reddi: Bu sitede yer alan kripto para türleri ve kripto para platformlarıyla ilgili içerikler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

İçeriği Oyla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ip-adresi-nasil-degistirilir

IP Adresi Nasıl Değiştirilir? Android, İos ve Bilgisayar!

bybit - kripto para borsası - kripto para - global borsa - bitdao

Bybit’ten Türk Kullanıcılarına Özel 18.000$ Ödüllü Trade Yarışması!