in

ABD’deki Amazon Prime’ı Kendi Ülkenizden Nasıl İzlersiniz?

abd'deki amazon prime'ı izleme - kaspersky vpn - abd'deki netflix'e erişim - lorentlabs
abd'deki amazon prime'ı izleme - kaspersky vpn - abd'deki netflix'e erişim - lorentlabs

ABD’deki Amazon Prime’ı Kendi Ülkenizden Nasıl İzlersiniz?

Netflix, Hulu ve Disney+ gibi web sitelerinin yanında Amazon Prime’ı da çok seviyor ve içeriklerine bayılıyor musunuz? Eğer cevabınız evet ise bu içeriğimizde ABD’deki Amazon Prime’a nasıl erişebileceğimizi anlatacağız. Kendi ülkenizde varolmayan içerikleri izlemek için hazırladığımız bu içerikte sadece ABD ve İngiltere’de bulunan içeriklere erişebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Sadece Amazon Prime değil, ABD’deki Netflix, Disney+, Hulu ve İngiltere’deki Netflix ile BBC iPlayer içeriklerine bu yöntem ile erişmeniz mümkün.

Eğer ABD’de yaşıyor ve Türkiye’ye tatile geldiyseniz (Yahu ABD’den Türkiye’ye tatile mi gelinir? Diye söylendiğinizi duyar gibiyim..) ne yazık ki Türkiye’deki içeriklerle ABD’deki içeriklerin aynı olmadığını hatta Türkiye’deki içeriklerin daha az olduğunu görmeniz mümkün. Fakat Kaspersky VPN’i (Buradan detaylı inceleyin: https://kas.pr/134j) indirerek ABD’deymişsiniz gibi Netflix, Hulu, Amazon Prime, Disney+ içeriklerine erişebilirsiniz.

İlgili:

Bu platformların VPN servislerine ciddi engellemeler getirdiğini unutmamak gerekiyor. Eğer VPN servisindeki sunucularda problem yaşarsanız Kaspersky’in müşteri hizmetlerine hızlıca başvurabilirsiniz. Twitter, Facebook, Instagram gibi platformların yanında MyKaspersky üzerinden de hızlıca iletişime geçebilirsiniz. İletişim kurarken Türkçe konuşmanız mümkün, İngilizce ya da herhangi bir dili bilmenize gerek yok. Bu da problemlerinizin hızlıca çözülmesini sağlayan +1 olay. Şu an https://kas.pr/134j bu link üzerinde de ilk aya özel %70 indirim olduğunu hatırlatmak isteriz.

Her Yerden Amazon Prime Video US Nasıl İzlenir
ABD’deki Amazon Prime

Amazon Prime ve Netflix gibi platformlar içeriklerini ne yazık ki mevcut olarak çalıştıkları bütün ülkelerde aynı anda lisanslamıyorlar. Yani Türkiye’de 10 içerik varsa ABD’de 50 içerikleri mevcut. Bu da oldukça can sıkıcı bir konu..

Fakat ülkenizde bulunmayan bir içerik arıyor ve izlemek istiyorsanız bu içeriğimize size nasıl yapılacağını anlatıyoruz.

ABD’deki Amazon Prime İçerikleri Nasıl İzlenir?

Amerika’daki Amazon Prime videolarını izlemek için şu adımları izleyin.

  1. Kaspersky VPN indirin ve kurun. (Not: Deneme sürümünün kısıtlı olduğunu hatırlatmak isteriz. Bu yüzden deneme sürümü ile herhangi bir yurtdışı içeriğine erişemezsiniz. Fakat aylık ya da 1 yıllık alımlarda da 5 farklı cihazda [5 farklı kişi kullanabilir.] kullanabileceğinizi unutmayın. İlk ay %70 indirimli: https://kas.pr/134j
  2. ABD’deki sunucuları seçin. (Hangi sunucunun çalıştığını anlamak için tek tek denemek gerekiyor.)
  3. Amazon Prime üyeliğiniz varsa tarayıcınız üzerinden açın ve giriş yapın.
  4. İşte işlem bu kadar!
  5. Amazon Prime’a tarayıcı üzerinden bağlanmanız gerekiyor. Eğer sunucu sorunu yaşıyorsanız tarayıcınızı temizleyin.
  6. Sorun devam ederse Kaspersky VPN ile iletişime geçin.
  7. Eğer mevcut bütün sunucular Amazon Prime tarafından yakalanmışsa VPN uygulamanızın güncelleme almasını bekleyin. Kısa sürede Kaspersky bu sorunu çözecektir.

ABD’deki Amazon Prime’a Ücretsiz VPN ile Erişebilir miyim?

Amazon Prime, Netflix ve yukarıda bahsettiğimiz diğer mevcut dizi, film ve belgesel platformları, VPN hizmetlerini engellemek için ciddi bir çaba harcarlar. Fakat itibarı yüksek bazı VPN hizmetleri de bu engellemeleri aşmak için büyük çaba gösterir ve sürekli ürünlerini güncelleyerek mevcut engellemeleri aşarlar. Netflix ve Amazon Prime Gibi Siteler VPN’i Neden Engelliyor? Engellenmeyen VPN Öneriyoruz! Başlıklı içeriğimizde bu platformların neden engellendiğini detaylı bir şekilde ele aldık, okumanızı tavsiye ederiz.

Büyük, itibarı yüksek ve ücretli VPN hizmetleri bile bu denli büyük bir çaba harcarken ücretsiz VPN hizmetleri ne yazık ki bu çabayı harcamazlar. Ücretsiz VPN hizmetleri kullanıcıların verilerini toplar, analiz eder ve ihtiyaç duyduğu an satar.

Kaspersky VPN hizmeti ilk ay %70 indirimli olduğu gibi birçok platforma erişebilir, engelleri ve sansürleri aşabilir, Türkçe, hızlı ve güvenilir. Daha fazla detayı merak edenler buraya tıklayarak konuya hakim olabilirler.

İlgili: Kaspersky VPN Secure Connection İncelemesi!

Bu içerik sponsorludur.

İçeriği Oyla

2 Comments

Leave a Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

fidye yazılımları - siber güvenlik - lorent research lab

Bilgisayarınızı Fidye Yazılımlarından Korumak İçin 5 Temel Adım

z kuşağı parola güvenliği - haberler - lorentlabs - siber güvenlik - parolam güvenli mi

Z Kuşağı Parola Güvenliği Konusunda Pek Bilgili Olmayabilir