in

En İyi Reklam Engelleyiciler! 3 Reklam Engelleyiciyi Ele Aldık!

en-iyi-reklam-engelleyici
en-iyi-reklam-engelleyici

En İyi Reklam Engelleyiciler! 3 Reklam Engelleyiciyi Ele Aldık!

Bu içeriğimizde en iyi reklam engelleyiciler listemizde 3 reklam engelleyici uygulamayı/eklentiyi ele alıyoruz. Eğer siz de en iyi reklam engelleyiciler hangileridir? Diye soruyorsanız bu içeriğimizi okumaya devam edebilirsiniz!

En İyi Reklam Engelleyiciler:

Reklamların can sıkıcı olduğuna şüphe yok. Göz atmamızı, oyun oynamamızı ve hatta akışımızı kesiyorlar. Ancak reklamları engellemek de ciddi bir acı olabilir. Bu, ayakta kalmak için reklamlara dayanan siteler için gelir kaybı anlamına gelebilir ve site işleviyle ilgili sorunlara neden olabilir. Daha da kötüsü, reklam engelleme, yalnızca ödeme gücü olanların içeriğe erişebildiği etik olmayan bir internete yol açabilir.

Bu nedenle, hangi reklam engelleme programını kullandığınız konusunda dikkatli olmanız önemlidir. Bazı programlar, gizliliğinize saygı gösterme ve interneti bozmama konusunda diğerlerinden daha iyidir. İşte en iyi reklam engelleyiciler için en iyi üç seçimimiz.

1. uBlock Origin:

uBlock Origin, Chrome, Firefox, Safari ve Edge için kullanılabilen bir tarayıcı uzantısıdır. Açık kaynak kodludur ve kullanımı ücretsizdir. uBlock Origin, varsayılan olarak reklamları engeller, ancak kullanıcılara siteleri beyaz listeye alma seçeneği de sunar. Bu, görmek istemediğiniz reklamları engellemeye devam ederken favori sitelerinizi destekleyebileceğiniz anlamına gelir. uBlock Origin ayrıca, tıkla ve engelle özelliği ve yerleşik bir günlükçü gibi kullanımı kolaylaştıran bir dizi özellik içerir.

ublock-origin-nedir-guvenli-mi-nasil-kullanilir-reklam-engelleyici-eklenti

2. Adblock Plus:

Adblock Plus, Chrome, Firefox, Safari ve Edge için kullanılabilen başka bir tarayıcı uzantısıdır. Ayrıca açık kaynak kodludur ve kullanımı ücretsizdir. Adblock Plus, varsayılan olarak reklamları engeller, ancak uBlock Origin gibi kullanıcılara siteleri beyaz listeye alma seçeneği sunar. Adblock Plus, reklamları engellemenin yanı sıra izleyicileri ve kötü amaçlı yazılımları da engeller. Özelleştirilebilir filtre listesi ve beyaz liste sihirbazı gibi kullanımı kolaylaştıran bir dizi özellik içerir.

adblockplus 1024x512 1

3. Privacy Badger:

Privacy Badger, Chrome ve Firefox için kullanılabilen bir tarayıcı uzantısıdır. Açık kaynak kodludur ve kullanımı ücretsizdir. Privacy Badger, varsayılan olarak izleyicileri ve üçüncü taraf tanımlama bilgilerini engeller. Reklamları engellemez, ancak kullanıcıların belirli izleyicileri engellemesine izin verir. Privacy Badger, izleyici engelleyici ve çerez engelleyici gibi kullanımı kolaylaştıran bir dizi özellik içerir.

Reklam engelleme programları, tarama deneyiminizi iyileştirmenin harika bir yolu olabilir. Ancak hangi programı kullandığınız konusunda dikkatli olmanız önemlidir. Bazı programlar, gizliliğinize saygı gösterme ve interneti bozmama konusunda diğerlerinden daha iyidir.

Reklam engelleyici kullanıyor musunuz? Favori reklam engelleyiciniz nedir?

privacy badger - privacy badger incelemesi - privacy badger nedir

Reklam Engelleyici Programlar Güvenilir mi?

Reklam engelleyiciler, web sitelerindeki reklamları kaldıran veya devre dışı bırakan yazılım programlarıdır. Bu programlar tipik olarak, müdahaleci veya kapatılması zor olabilecek açılır pencereleri, afişleri ve diğer reklam biçimlerini ortadan kaldırarak kullanıcı deneyimini geliştirmek için kullanılır. Reklam engelleyiciler, reklamları engellemede etkili olabilirken, videolar veya grafikler gibi web sitelerindeki önemli içerikleri istemeden de engelleyebilirler. Ayrıca, reklam engelleyiciler, sosyal medya düğmeleri veya yorum bölümleri gibi reklam gelirine dayanan web sitesi özelliklerine müdahale edebilir.

Çoğunlukla, reklam engelleyiciler, reklamları engellemede güvenilirdir. Ancak, bazen web sitesi özellikleriyle ilgili sorunlara neden olabilir veya istemeden önemli içeriği engelleyebilirler. Bir reklam engelleyici kullanıyorsanız, web’de gezinmeden önce herhangi bir sorun olup olmadığını kontrol ettiğinizden emin olun.

En iyi reklam engelleyiciler ile ilgili:

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

safari reklam engelleyici - safari reklam engelleme uygulamaları - safari reklam engelleme eklentisi - en iyi reklam engelleyiciler

Safari için Reklam Engelleyici Uygulamaları Listeledik! (12 Adet)

sosyal-aglarda-guvenlik

Sosyal Ağlarda Güvenlik! Hepimizin Bilmesi Gereken Bilgiler!