in

Firefox Video İndirme! En İyi Video İndirme Araçlarını Listeledik!

mozilla video indirme eklentileri - mozilla video indirme işlemi - firefox video indirme - firefox eklentileri
mozilla video indirme eklentileri - mozilla video indirme işlemi - firefox video indirme - firefox eklentileri

Firefox Video İndirme! En İyi Video İndirme Araçlarını Listeledik!

Bu içeriğimizde Mozilla Firefox için en iyi video indirme araçlarını ele alacağız. Bu araçların kimisinin ismini daha önce duymuş olabilirsiniz. Kimisini de belki de kullanıyorsunuzdur. Fakat böyle bir listesinin herkese faydalı olacağını düşünüyoruz. Oldukça kısa ve öz tutacağımız bu içeriğimizi dilediğiniz zaman revize yaptırabilirsiniz. Yani herhangi bir aracı kullanıyorsanız ve bunu da listeye ekleyin diye bize söylemek istiyorsanız hemen yorum yapabilir veya bize iletişim kategorimizden yazabilirsiniz.

Uzun bir süredir arama motorlarının kendi uygulama mağazaları var. Firefox bu mağazalardan birisine sahip. Bu mağazalaraki araçlara birçoğumuzun da dediği gibi eklenti diyoruz. Bu listemizdeki hizmetler aslında Firefox’un uygulama mağazasında bulunan eklentiler.

Hızlı bir internetiniz varsa şarkı, oyun, video, film veya daha farklı hizmetleri/ürünleri fazla beklemeden – zaman kaybetmeden indirmeniz mümkün. Fakat bu indirme işlemini nasıl yapacağınızı bilmiyor ve Firefox kullanıyorsanız aşağıdaki listemize gelin birlikte göz atalım!

iMacros:

Bu hizmette yine sevdiğimiz ve sevmediğimiz özellikler mevcut. Önce sevmediklerimizden başlayacak olursak ücretli sürümü mevcut ve oldukça pahalı. Belki pahalı değil biz fakiriz diye düşünebilirsiniz ama bizce hem pahalı hem biz fakiriz. Ücretsiz tarayıcı eklentisinde ne yazık ki bazı destekleri kısıtlamışlar. Bu desteklerin yanında tabii ki üründe de belli özelleştirmeler sınırlı. Bunların yanında sevdiğimiz özelliklerden en önemlisi kullanışlı arayüzü ve otomatik işlem yapabilmesi. Ayrıca iMacros’u parolalarınızı hatırlamıyorsanız ya da formları otomatik doldurmak istiyorsanız da kullanabilirsiniz. Birçok marifeti bulunan bir eklenti.

İlgili:

Video DownloadHelper:

İleri düzey kullanıcılar için özelleştirme seçenekleri mevcut. MacOS, Windows ve Linux üzerinden hızlı bir şekilde kullanılabiliyor. Yine arayüzü güzel olduğu gibi kullanımı da oldukça basit. İndirmek istediğiniz bütün videoları indirebilme yeteneğine sahip. Her ne kadar arayüzü basit olsa da araç çubuğu biraz karışık. İlk etapta kafanızı karıştırabilir. Bazı Firefox güncellemelerinin ardından hızlıca güncellenmediği için bazı zamanlar sorun yaşatıyor. (Firefox güncellemesi sonrası birkaç gün sorun yaşattığı bilinen bir gerçek.) YouTube ve benzeri sitelerden indirme işlemlerini oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor.

Download Star:

Aynı anda birden fazla sekmedeki içeriği indirmeniz mümkün. İndirmeleri duraklatamıyorsunuz. Neye tıklarsanız o artık cihazınıza inene kadar onu bekleyeceksiniz. Özel bir indirme yöneticisi maalesef yok. Ayrıca dosyalarınızı varsayılan olarak Firefox indirilenler klasörüne indiriyor. Eğer geçmişte DownThemAll adlı hizmetten faydalandıysanız Download Star aslında size pek yabancı gelmeyecektir.

Free Download Manager:

Free Download Manager adlı eklentide indirmeleri duraklatabilmeniz, devam ettirebilmeniz ve hatta zamanlayabilmeniz mümkün. Neredeyse Download Star’da bulunmayan bütün özellikler bu hizmette mevcut. Dilediğiniz internet sitesinden indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Özelleştirilebilir, güzel bir arayüze sahip. Fakat arayüzü güzel olsa da kafa karıştırıcı bir menü ile karşılaşabilirsiniz.

Bazı antivirüsler bu ve buna benzer eklentileri virüslü diyerek indirmeyebilir. Bu yüzden nereden nasıl indireceğinize dikkat edin. Özellikle indirme işlemi yapmadan önce bu ve benzeri eklentiler hakkındaki yorumları mutlaka okuyun.

Bu eklentilerin yanında aşağıdaki eklentilere de göz atabilirsiniz:

  • Fast Video Download
  • Web Video Download
  • Flash Video Download
  • Easy YouTube Video Downloader

İlgili: Blok Coin (Bloktopia) Nedir? Metaverse Coinlerinden Bloktopia!

5/5 - (1 Oy)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vishing nedir - vishing hakkında - vishing saldırıları - vishing saldırısı - vishing türleri - siber saldırılar - siber güvenlik

Sızma Testi Nedir? Sızma Testi Nasıl Yapılır? Pentest Nedir?

netflix-hiz-testi-nasil-yapilir

Netflix Hız Testi Nasıl Yapılır?