in ,

Holochain Nedir? Holo (HOT) Nereden Alınır?

HOLOCHAIN

Bu içeriğimizde: Holochain nedir? Holo (HOT) nereden alınır? Sorularının cevaplarına ve bu projeyle ilgili diğer detaylara ulaşabilirsiniz.

Holochain nedir?

Holo, blockchain teknolojisini kullanmak zorunda kalmadan merkeziyetsiz uygulamalar oluşturulmasını sağlamak için geliştirilen bir projedir.

Holochain projesinin avantajları nelerdir?

  • Holochain platformu, merkeziyetsiz uygulamaların (dApp) geliştirilmesine destek verir ve bu uygulamaları bünyesinde barındırır. Ayrıca bu uygulamalara depolama hizmeti alanı da sağlamaktadır.
  • Kullanıcılar, Holochain aracılığıyla birçok uygulamaya kolayca ulaşma ve bu uygulamaların avantajlarından yararlanma imkânına sahip olurlar.
  • Eşler Arası (P2P) sistemini kullanan Holochain, bu sayede kullanıcıların üçüncü kişi veya kurumlara gereksinim duymadan birbirleriyle etkileşimde bulunmalarına imkân tanır.
  • Kullanıcılar, Holo aracılığıyla gerçekleştirdikleri işlemler için oldukça düşük bir işlem ücreti öderler. Ayrıca söz konusu bu işlemleri çok hızlı bir şekilde gerçekleştirme avantajına da sahiplerdir.
  • Bu platform Dağıtık Hash Tablosu (DHT) sistemini kullandığı için; kullanıcıların verileri tek bir sunucu merkezde barınmaz, ağlar arası bir sistemle paylaşılır. Bundan dolayı ölçeklenebilirlik problemleri de büyük ölçüde giderilmiş olur.
  • Bu platformda oluşturulan uygulamalar, web üzerinde veya mobil cihazlarda kullanılabilir bir şekilde geliştirilmektedir.

HoloFuel nedir?

HoloFuel, Holo ağında kullanılmak üzere üretilen bir dijital para birimidir. Holochain platformunda gerçekleşen işlemler ve ağda görev alan sunucuların ödülleri için bu para birimi kullanılmaktadır. Holo (HOT) token ise kullanıcıların kripto para platformlarında gerçekleştirdikleri işlemler için kullandıkları ERC-20 standardı tokendir.

Holo (HOT) gelecekte ne vadediyor?

Bu proje, merkeziyetsiz uygulamaların (dApp) oluşturulması için geliştiricileri blockchain teknolojisini kullanmak zorunda bırakmayan alternatif bir sistem sunması dolayısıyla önemli bir konumdadır. Kullanıcıların merkeziyetsiz uygulamalara erişimini kolaylaştıran Holochain, düşük işlem ücreti ve hız bakımından da avantaj sağlamaktadır. Projenin mevcut özellikleri ve ekibin üzerinde çalıştığı projeler nedeniyle gelecekte HOT tokenin de değer kazanması öngörülmektedir.

Holo (HOT) nereden alınır?

HOT tokenin satın alınabileceği bazı kripto para platformları şunlardır: Binance, Uniswap, Gate.io, KuCoin ve Paribu.

İlgili:

Sorumluluk reddi: Bu sitede yer alan kripto para türleri ve kripto para platformlarıyla ilgili içerikler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

5/5 - (1 Oy)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bluestacks

Bluestacks Nedir? Mobil Uygulamaları Bilgisayarda Açın!

internet güvenliği tehditleri - internet tehditleri

İnternet Güvenliği Tehditlerinin Türleri Nelerdir? Ne Yapmalıyız?