in ,

Oasis Network Nedir? Rose Coin Hakkında Detaylar!

Oasis Network

Oasis Network Nedir? Rose Coin Hakkında Detaylar!

Bu içeriğimizde: Oasis Network nedir? Rose coin nereden alınır? Sorularının cevaplarına ve proje hakkında detaylara yer verdik. Şimdi eğer Oasis Network nedir? Diye merak ediyorsanız bu içeriğimiz kesinlikle işinize yarayacak!

Oasis Network nedir?

Oasis Network, kullanıcı verilerinin güvenliğini ve merkeziyetsiz uygulamaların ölçeklenebilirliğini sağlamak üzere geliştirilen merkeziyetsiz bir finans projesidir. Rose coin ise bu projenin kripto para birimidir.

Konsensüs ve ParaTime

Kullanıcı verilerinin güvenliğine oldukça önem veren açık kaynak kodlu bir deFi projesi olan Oasis projesi, konsensüs ve ParaTime olmak üzere iki katmandan oluşmaktadır.

Konsensüs katmanı: Merkezi olmayan düğümlerin çalıştığı, ölçeklenebilir ve güvenilir hisse ispatına dayalı bir katmandır.

ParaTime katmanı: Bu proje aracılığıyla gerçekleşen işlemlerin ve akıllı sözleşme içeriklerinin; düğüm (node) çalıştıranların dahi göremeyeceği bir şekilde şifrelemekle görevli olan katmandır.

Rose coin özellikleri nelerdir?

Öncelikle Oasis Network, Ethereum ağında yer alan bütün merkeziyetsiz uygulamaları desteklemektedir. Bununla birlikte bu proje aracılığıyla yapılacak işlemler için; Ethereum ağının gaz ücretlerine göre yüzde 99 daha düşük bir işlem ücreti ödenir. Ayrıca bu ücretler Rose ile ödenebilmektedir.

  • Yatırımcılar, Rose tokenlerini diğer kullanıcılara ödünç verebilirler. Bunun karşılığı olarak da süre sonunda; ödünç verdikleri varlıklarını kullanıcılardan faiziyle geri alma hakkına sahip olurlar.
  • Kullanıcılar, Rose tokenlerini stake ederek pasif gelir elde edebilirler.
  • Kullanıcılar, Rose tokenlerini transfer veya takas ettiklerinde oldukça düşük bir işlem ücreti öderler. Ayrıca transfer hızları oldukça güçlüdür.
  • Genel olarak Rose coin; stake etme, ödünç verme ve akıllı kontratlar gibi çeşitli işlemlerde kullanılabildiği için kullanıcılara kolaylık sağlar.

Üst düzey bir ekip

Bu projeyi geliştiren ekip; daha önce Apple, Google ve Amazon gibi ünlü şirketlerle çalışmış, eğitim düzeyi yüksek, kendi alanında uzman uluslararası bir ekipten oluşmaktadır.

Rose geleceği!

Oasis Network, merkeziyetsiz finansa ölçeklenebilirlik ve yüksek seviyede gizlilik özellikleri getirmeyi amaçlayan, bunun için özel akıllı kontratların geliştirilmesini sağlayan önemli projelerden biridir. Bununla birlikte kullanıcıların teminatlı krediler almasını, stake ederek pasif gelir elde etmesini ve yönetişime katılmasını sağlar. Projenin sahip olduğu mevcut özelliklerden dolayı gelecekte Rose coinin de değer kazanması öngörülmektedir.

Rose nereden alınır?

Rose satın alınabileceği bazı kripto para platformları şunlardır: Binance ve KuCoin. Ancak daha farklı platformlarda da bulunduğunu hatırlatalım.

İlgili:

Sorumluluk reddi: Bu sitede yer alan kripto para borsaları ve kripto para platformlarıyla ilgili içerikler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

VPN 1

VPN Nedir? VPN Kullanmak Suç Mu? Aman Başımız Ağrımasın!

compound

Compound Nedir? COMP Nasıl Çalışır?