in ,

Rose Coin Nedir? Rose Coin Nereden Alınır?

rose

Bu içeriğimizde: Rose coin nedir? Rose coin nereden alınır? Sorularının cevaplarına ve proje hakkında detaylara ulaşabilirsiniz. Eğer siz de Rose Coin Nedir diye bir soru soruyorsanız işte bu içeriğimiz tam da size göre!

Rose coin nedir?

Rose coin, verilerin güvenliği ve uygulamaların ölçeklenebilirliği üzerine çalışan öte yandan merkeziyetsiz bir finans projesi olan Oasis Network projesinin kripto para birimidir

Oasis Network projesi ve avantajları nelerdir?

  • Oasis Network, kullanıcı verilerinin gizliliğine son derece önem veren açık kodlu bir deFi projesidir.
  • Proje, Ethereum üzerinde var olan bütün merkeziyetsiz uygulamaları desteklemektedir.
  • Oasis projesi, konsensus ve ParaTime olmak üzere iki katmandan oluşmaktadır. ParaTime katmanı aracılığı ile gerçekleşen bütün işlem verilerini yüksek güvenlikli olarak şifreler.
  • Rose tokeni olan kullanıcılar, diğer kullanıcılara rose tokeni ödünç verebilirler. Böylece daha sonra bu tokenleri verdikleri kullanıcılardan faiziyle geri alma hakkına sahip olurlar.
  • Kullanıcılar, Rose tokenlerini stake edebilir. Stake ettikleri süre boyunca ek kazanç elde etme imkânları vardır. Böylece risksiz, pasif bir gelir sağlarlar.
  • Kullanıcılar, Rose tokenlerini transfer veya takas ettiklerinde oldukça düşük bir işlem ücreti ödemektedirler. Bununla birlikte, transfer hızları oldukça güçlüdür. Çok az bir süre sonra kullanıcıların transfer işlemleri gerçekleşmiş olur.
  • Rose coin, stake etme, ödünç verme ve akıllı kontrat işlemleri olmak üzere çeşitli yönlerde kullanılabildiği için kullanıcılara kolaylık sağlar.
  • Bu projenin ekibi, daha önce Google ve Amazon gibi nice önemli projelerde yer almış kişilerden oluşmaktadır.

Rose coin geleceği nasıl olur?

Oasis projesi, kullanıcılara çeşitli kolaylıklar sağlaması ve gizliliğe verdiği önem nedeniyle son zamanlarda da adından sıkça söz ettirmektedir. Birçoğu ünlü pek çok şirketle ortaklıklar kurmuş olan bu projenin uluslararası yüzü aşkın elçisi bulunmaktadır. Dolayısıyla gelecekte daha da büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olması ve ROSE tokenin de değerlenmesine devam etmesi beklenmektedir.

Rose coin nereden alınır?

Rose coinin satın alınabileceği bazı kripto para platformları şunlardır: Binance, Gate.io, KuCoin.

İlgili:

Sorumluluk reddi: Bu sitede yer alan kripto para borsaları ve kripto para platformlarıyla ilgili içerikler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CHR coin

CHR Coin Nedir? Chromia Projesinin Özellikleri Nelerdir?

Bitcoin fork

Çatallanma Nedir? Blokzincirinde Fork Neden Oluşur?