in

Runblox ile Tanışın! Web3 Şirketi OpenBlox Yeni Bir Ekosistem İnşa Ediyor!

runblox-rux-nedir
runblox-rux-nedir

Runblox ile Tanışın! Web3 Şirketi OpenBlox Yeni Bir Ekosistem İnşa Ediyor!

Birçok şirket GameFi, Web3 ve DeFi gibi alanlarda büyük projeler inşa etmeye çalışıyor. Ancak OpenBlox ise Web3 şirketi olarak yeni bir ekosistem inşa ediyor.

OpenBlox’un kurduğu ekosistemde, Web3 alanına girmek isteyen birkaç uygulama, oyun ve kripto para odaklı ürünler bulunuyor. OpenBlox, genel olarak blok zinciri ekosisteminde NFT’ler ile oyna-kazan mantığına sahip bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Ethereum tabanlı oyunda Blox NFT’leri kullanarak büyüleyici bir gezegen yönetilecek.

Web3 – Durdurulamaz Trend

OpenBlox’un 2022 yılının Web3 yılı olacağına inancı tam. Bunu da profesyonel kişilerin Web3 için Web2 işlerinden ayrılması ile destekliyor. İlgili: Web 3.0 Nedir? İnternetin Yeni Çağı!

OpenBloxBloxverse evreninde ilk oyununun RougeBlox (Roblox) olacağını açıklamıştı. Ancak yeni güncellemeler sonrasında ilk çıkan proje RunBlox oldu. 

Şirket Web3’ün potansiyelini sadece oyunlar ile kısıtlamak istemiyor. İlk proje olarak RunBlox’ı seçerek gerçek hayatı ve sanal dünyayı bir araya getirmek istiyor. Böylelikle topluma fayda sağlayan sürdürülmesi mümkün bir ekosistem yaratma vizyonlarını geliştirmek istiyorlar.

OpenBlox, insanların hareket ederken eğlenmelerini ve bu arada token kazanmalarını sağlamak istiyor. Bu, Genesis sahipleri ve Bloxverse’e katılanlar için eşsiz bir avantaj.

openblox runblox
OPENBLOX

Runblox, ‘Ekosistemin Yeni Üyesi

RunBlox, gerçek fiziksel dünya ile Blox’ların yaşadığı sanal dünyayı birleştiriyor. Bu uygulama ise NFT sahipleri hareket ederken token kazanabiliyorlar. Projenin odak noktası, formda kalmak ve etrafta dolaşırken eğlenmek gibi nihayetinde onlara fayda sağlayacak şeyler için deneyimler yaratmak ve Bloxers’ı ödüllendirmek olarak tanımlanıyor.

Blok zinciri farklı şekillerde para kazanmayı isteyenler için farklı yollar sunmaya devam ediyor. Oynadıkça kazan konseptinden sonra yeni trend ise hareket ettikçe kazan. OpenBlox, RunBlox projesiyle hareket ettikçe kazan alanına da giriş yaptı.

RunBlox insanları hareket ettikçe para kazanmalarını sağlayarak harekete geçmeleri için cesaretlendiriyor. Bu uygulama Genesis Sahipleri ve Bloxverse’e katılanlar için eşsiz bir fayda sağlıyor.

Neden başarılı bir RunBlox geliştirmek isteniyor?

  • Şirket Axie Infinity’ye benzer oyunlar ve meydan okumalar üzerinde tam deneyime sahip.
  • Ekip Runkeeper’ın erken gelişiminde yer aldı ve ilk elden içgörülere sahip.
  • Web uygulama geliştirme ekibi gün geçtikçe büyüyor. (Oyun geliştirme ekibiyle çakışma olmaması için böyle bir büyümeye gidiliyor.)

RunBlox, $OBX ve $RUX ile ikili bir token modeli kullanır. ($OBX hala platform tokenı iken, işlem ücreti, paylaşım geliri vb. işlerde kullanıma açıkken; $RUX ise RunBlox için oyun içi token olarak kullanılması mümkün)

OpenBlox ekosistemi ile RunBlox arasındaki ilişki

  • RunBlox, $ORBX ve $RUX ile ikili bir token modeli kullanır ($OBX hala platform tokenı iken, işlem ücreti, paylaşım geliri vb. işlerde kullanılıyor. $RUX, RunBlox için oyun içi token olacak)
  • RunBlox yeni tasarlanmış bir NFT’ye sahip 
  • Yeni NFT, mevcut Genesis NFT sahiplerine gönderildi. 

Sorumluluk Reddi: Bu içerik, yatırım kararlarının alınmasında asla temel alınmamalı. Yatırım işlemleri için bir tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. İlgili riski tam olarak anladığınızdan ve deneyim seviyenizi, yatırım hedeflerinizi dikkate aldığınızdan emin olun. Eğer ihtiyacınız varsa bağımsız finansal tavsiye almalısınız. Herhangi bir yatırımdan, kullanımdan veya zarardan/ kardan kullanıcılar tamamen kendileri sorumludur.

İlgili:

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Computer

Bilgisayarınız Açılmadığında Ne Yapmalısınız?

antivirus

Antivirüs Programı Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?