in ,

IMX Coin Nedir? Immutable X Projesinin Özellikleri Nelerdir?

IMX coin nedir

IMX Coin Nedir? Immutable X Projesinin Özellikleri Nelerdir?

Bu içeriğimizde: IMX özellikleri nelerdir? IMX nereden alınır? Sorularının cevaplarına ve bu projeyle ilgili diğer detaylara ulaşabilirsiniz.

IMX coin nedir?

Immutable X, Ethereum ağı üzerinde yer alan NFT projeleri için layer-2 ölçeklendirme çözümü projesidir. IMX ise bu projenin yerel kripto para birimidir.

Immutable X projesinin özellikleri nelerdir?

  • Immutable X protokolü, Ethereum ekosistemindeki NFT projeleri için geliştirilen ilk layer-2 ölçeklendirme çözümü olma özelliğine sahiptir.
  • Geliştiriciler, bu proje aracılığıyla merkeziyetsiz uygulamalar geliştirebilirler. Ayrıca Immutable X, girişimcilerin geliştirecekleri merkeziyetsiz uygulamaların hızlı ve güvenilir olmasına destek verir.
  • Bu proje, Ethereum Solidity programlama dilini kullanmaktadır. Immutable X, bu programlama dilini kullanarak geliştiricilere kolaylık sağlamaktadır. Böylece geliştiriciler, bu akıllı sözleşme dili sayesinde yeni kodlamalar yapmak zorunda kalmadan kolayca merkeziyetsiz uygulamalar (dApp) geliştirebilirler.
  • Kullanıcılar, Immutable X Exchange platformunda NFT alım-satım işlemleri gerçekleştirebilirler. Ayrıca kullanıcılar, kendi NFT’lerini oluşturabilir ve bu NFT’leri farklı platformlarda satabilirler. Bununla birlikte işlem ücretleri yok denecek kadar düşüktür.
  • Yatırımcılar, Immutable X aracılığıyla gerçekleştirecekleri işlemleri, Ethereum ağından çok daha hızlı gerçekleştirirler. Immutable X, saniye başına 9 binden fazla işlem gerçekleştirebilmektedir.
  • Bu proje, OpenSea ve Illivium gibi önemli projeler tarafından desteklenmektedir.

IMX token özellikleri nelerdir?

  • Kullanıcılar, Immutable X platformunda gerçekleştirecekleri bütün işlemleri ERC-20 standardı bir token olan IMX ile ödeyebilirler.
  • Kullanıcılar, IMX kripto para birimini stake ederek pasif gelir elde edebilirler.
  • IMX token, aynı zamanda yönetişim özelliğine sahiptir. Bu tokene sahip olan yatırımcılar, projenin gelişimi için alınacak kararlarda söz hakkına sahip olurlar.
  • IMX token arzı maksimum 2 milyardır.

IMX gelecekte ne vadediyor?

Bu proje, Ethereum ekosistemindeki projelerin daha hızlı, ölçeklenebilir ve düşük işlem ücretli olmalarını sağlayan ilk katman-2 protokolüdür. Bununla birlikte Immutable projesinin kurduğu güçlü ortaklıklar ve sunduğu avantajlar nedeniyle gelecekte IMX tokenin de değer kazanması öngörülmektedir.

IMX nereden satın alınır?

Bu kripto para biriminin satın alınabileceği bazı kripto para platformları şunlardır: Binance, Bytbit, Coinbase, Huobi, KuCoin, Gate.io, FTX ve Kraken.

İlgili:

Sorumluluk reddi: Bu sitede yer alan kripto para türleri ve kripto para platformlarıyla ilgili içerikler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

5/5 - (4 Oy)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAVA 1

KAVA Coin Nedir? Kava Network Özellikleri Nelerdir?

1200x630wa

MEGA Bulut Depolama İncelemesi! MEGA’yı Hiç Kullandınız Mı?