in

Netflix’teki En İyi Komedi Dizileri!

netflix 1

Netflix’teki En İyi Komedi Dizileri!

Bu içeriğimizde: Günlük sorunlardan biraz olsun uzaklaşarak keyifli vakitler geçirmek isteyen izleyiciler için; Netflix platformunda izleyebilecekleri en iyi komedi dizilerine yer verdik.

Netflix’teki en iyi komedi dizileri:

Rick and Morty: IMDb 9.2

Rick and Morty, bilim kurgu/macera türlerini de barındıran en beğenilen komedi dizilerinden biridir. Bu dizi: Çılgın bir bilim insanı ile torununun uzayda boyutlar arası gezintilerini ve olağanüstü maceralarını konu almaktadır. Ayrıca bilim kurgu ve komediyi bir araya getirerek; bu türlere farklı bir soluk getiren dizi, 5 sezondan oluşmaktadır.

Leyla ile Mecnun: IMDb.9.1

Leyla ile Mecnun, uzun zamandır en sevilen ve en çok izlenen komedi dizilerinden biridir. Ayrıca 9.1 IMDb puanına sahip olan bu dizinin konusu şöyledir: Aynı hastanede iki bebek dünyaya gelir ve bu denk geliş sebebiyle aileler tarafından beşik kertmesi yapılır. Ancak 25 yıl sonra iki aile tekrar bir araya gelince olaylar birbirini izler. Bununla birlikte keyifle izleyeceğiz bu dizi 3 sezondan oluşmaktadır.

Brooklyn Nine-Nine: IMDb 8.4

Tüm zamanların en beğenilen komedi dizileri arasında yer alan ve Amerikan yapımı bir polisiye/komedi dizisi olan Brooklyn Nine-Nine; 8.4 IMDb puanına sahiptir. Bununla birlikte dizi; New York Brooklyn’de 99 numaralı polis bölgesinde görev alan dedektif ve karakol görevlilerinin birbirleriyle rekabetlerini ve başlarından geçen komik olayları konu almaktadır.

Modern Family: IMDb 8.5

Aslında bir aile komedisi belgeseli olarak da tanımlanan ve çok beğenilen Modern Family dizisi; 11 sezondan oluşmaktadır. 2009 yılında yayın hayatına başlayan ve 2020 yılında final yapan, ayrıca birçok ödüle sahip olan bu dizi: Farklı aile bireylerinin sorunlarını ve birbirleriyle olan bağlarını ele alırken; izleyicileri hem güldürür hem de düşündürür.

How I Met Your Mother: IMDb 8.3

How I Met Your Mother dizisi, uzun yıllardır en sevilen komedi dizileri arasındaki yerini koruyor. 2005 yılında başlayan ve 9 sezon süren dizi her dönem en beğenilen komedi dizileri arasında yer almıştır. Bu dizinin konusu ise: Ted Mosby, 2030 yılında çocuklarına anneleriyle tanışma hikâyesini anlatmaya başlar. Ancak anlattığı bu hikâye çok uzun yılları kapsar ve gençlik arkadaşlarıyla yaşadıklarını detaylı bir şekilde anlatır. Beş yakın arkadaşın yirmili yaşlardaki maceralarını izlerken bazen çok gülecek bazen de duygulanacaksınız.

İlgili:

5/5 - (2 Oy)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WiFi Windows 11

Windows 11’de Wi-Fi Şifresi Nasıl Bulunur?

render

Render Network Nedir? RNDR Nereden Alınır?