in ,

Nisan Ayında Netflix’te Yayımlanacak Yeni İçerikler!

Netflix nisan ayi icerikleri

Nisan ayında Netflix’te yayımlanacak yeni içerikler!

Dünyanın dört bir yanından milyonlarca üyeye hizmet veren bir dijital yayın platformu olan Netflix, nisan ayında sunacağı yeni içerikleri duyurdu. Bununla birlikte bu içeriğimizde; Netflix Türkiye tarafından nisan ayında hangi dizi/film/belgesel içeriklerinin sunulacağını ve yayın tarihlerini öğrenebilirsiniz.

İşte nisan ayında Netflix’te yayımlanacak yeni içerikler!

  • 7 Nisan: Uzaya Dönüş (Belgesel)
  • 8 Nisan: Elite 5. Sezon, Metalciyiz Biz (Film)
  • 15 Nisan: Bir Skandalın Anatomisi (Yeni dizi), Yaşamak İçin Oyna (Film)
  • 19 Nisan: Pacific Rim: The Black
  • 20 Nisan: Yakamoz S-245 (Yeni dizi), Russian Doll 2. sezon
  • 27 Nisan: Marilyn Monroe: Kasetlerdeki Sırlar (Belgesel)
  • 28 Nisan: Tavşan Samuray: Usagi Günlükleri (Çocuk dizisi)
  • 29 Nisan: Ozark: 4. Sezon 2. Kısım, Grace and Frankie: 7. Sezon – Son Bölümler

Uzaya Dönüş – 7 Nisan

Netflix’in 7 Nisan itibariyle yayımlayacağı Uzaya Dönüş isimli belgesel, Elon Musk ile SpaceX mühendislerinin oldukça önemli bir görevi üstlenişini ve bunu nasıl gerçekleştirdiklerini konu almaktadır. Bununla birlikte NASA astronotlarının Uluslararası Uzay İstasyonuna ulaşmasını ve bu yolculuk esnasında gerçekleşenleri anlatan belgeseli tüm Netflix kullanıcıları izleyebilecek.

Elite 5. Sezon – 8 Nisan

İspanya yapımı bir gençlik dizisi olan Elite, Netflix’in yeni sezonunu yayımlayacağı diziler arasında yer alıyor. Bununla birlikte Elite izleyicileri, 5. sezonun yeni bölümleriyle 8 Nisan’da buluşacak.

Bir Skandalın Anatomisi – 15 Nisan

Netflix’te yeni yayımlanacak bir yapım olan “Bir Skandalın Anatomisi” dizisi, Sarah Vaughan’ın aynı adlı romanından uyarlanmıştır. Ayrıca bu dizi, bir skandalın etrafında şekillenen birtakım olayları konu alır. Bununla birlikte, başrollerinde Sienna Miller, Michelle Dockery ve Rupert Friend gibi isimlerin yer aldığı dizi; 15 Nisan’da Netflix üzerinden izleyicilerle buluşacak.

Yakamoz S-245 – 20 Nisan

Yayına girmesi heyecanla beklenen yapımlardan biri olan Yakamoz S-245, Netflix üzerinden izleyicilerle buluşmaya hazır. Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinçci’nin yer aldığı aksiyon/macera türündeki bu dizi, 20 Nisan itibariyle yayında olacak. Dizinin konusu: Deniz biyoloğu olan Arman, meydana gelen bir doğa felaketinden sonra bazı araştırmalar yapmak üzere ekibiyle birlikte askeri bir denizaltısına biner. Ancak çözülmesi gereken birtakım olaylarla karşı karşıya kalır.

Ozark 4. Sezon 2. Kısım – 29 Nisan

Ozak, Netflix’in orijinal yapımlarından biri olan ve platformun en çok izlenen dizileri arasında yer alır. Ancak bu dizi, 4. Sezonun 2. kısmıyla final yapacak. Bununla birlikte, merakla beklenen dizinin 4. sezonun final kısmı 29 Nisan’da Netflix’te olacak.

İlgili:

5/5 - (1 Oy)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Disney Plus Turkiyeye Geliyor

Disney Plus Türkiye’ye Geliyor!

Netflix Turkiye

Netflix Türkiye Üyelik Ücretleri Ne Kadar Oldu?