in

Robert Kiyosaki’den Şaşırtan Bitcoin Tahmini!

kiyosaki btc

Robert Kiyosaki’den Şaşırtan Bitcoin Tahmini!

Zengin Baba Yoksul Baba isimli kitabın yazarı ve ünlü iş adamı Robert Kiyosaki, Bitcoin hakkında şaşırtıcı bir tahminde bulundu. BTC’nin beklediği seviyeye düşmesiyle yatırım yapacağını söyleyen iş adamının fiyat tahminine ve ilgili detaylara içeriğimizden ulaşabilirsiniz.

Robert Kiyosaki’den Şaşırtan Bitcoin Tahmini!

Ünlü iş adamı ve yazar Robert Kiyosaki, Bitcoin için yaptığı fiyat tahminiyle dikkat çekti. Twitter üzerinden görüşlerini paylaşan ünlü yatırımcı, Bitcoin’in 1.100 dolar seviyesine düşmesini beklediğini açıkladı. Ancak Kiyosaki, Bitcoin’in bu seviyelerden toparlanması hâlinde ise daha fazla yatırım gerçekleştireceğini belirtti.

Zengin Baba Yoksul Baba dersini hatırlattı

Zengin Baba’dan bir ders çıkarılmasını isteyen Robert Kiyosaki, “kaybedenlerin, kaybettikleri için vazgeçtiklerini” fakat “kazananların, kayıplarından ders alan kişiler olduğunu” vurguladı. Ayrıca Kiyosaki, Bitcoin’den umudunu kesip piyasadan çekilenlerin yani kaybedenlerin arttığı zamanın; Bitcoin için en iyi alım zamanı olduğunu ifade etti.

Yazdığı kitaplarla tüm zamanların en çok satanlar listesinde yer aldı

İnsanlara kişisel finans eğitimi sağlayan Robert Kiyosaki, uzun yıllardır finans yatırımları ve iş hayatı hakkında tavsiyeler içeren kitaplar yazmıştır. Bununla birlikte, Zengin Baba Yoksul Baba eseri, dünyada en çok okunan kitaplar arasına girmiştir. Ayrıca yıllardır en çok satanlar listesinde kendine yer bulan bu kitap; Wall Street Journal ve The New York Times en çok satan 10 listelerinde de ilk sırada yer almayı başarmıştır.

Milyonlarca kişiye ilham oldu

“Başarının büyüklüğü, hayal kırıklıklarının nasıl aşıldığıyla ölçülür” diyen Kiyosaki, insanların başarısız oldukları zamanlarda pes etmemesi gerektiğini ve başarıya ulaşma arzusunu yitirmeden mantıklı adımlarla yol aldığı müddetçe hayallerine kavuşabileceğini vurgulamıştır. Kiyosaki, bir girişimcide olması gereken özelliklere dikkat çekerek başarılı bir iş yaşamı hakkında bilgiler vermiştir. Ayrıca uzun yıllar boyunca eğitimleriyle ve kitaplarıyla birçok insana ilhâm kaynağı olmuştur. Bununla birlikte, Kiyosaki’nin diğer kitapları arasında şunlar yer almaktadır:

  • Nakit Akışı – Ölçüm Çeyreği
  • Zengin Çocuk Akıllı Çocuk
  • Zengin Baba’nın Yatırımcılık Kılavuzu
  • Zengin Baba’nın Kehaneti
  • Genç Emekli Zengin Emekli
  • Zengin Baba Finansal IQ’nuzu Artırıyor
  • İş Okulu
  • Gençler İçin Zengin Baba Yoksul Baba
  • Zengin Baba’nın Zenginlik Komplosu
  • Zengin Olmanızı İstiyoruz

İlgili:

5/5 - (1 Oy)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DHCP hatası nedir - DHCP nedir - DHCP hatası nasıl düzeltilir - muhabbit.com

Ebeveyn Kontrolü Bölüm 2: Windows Bilgisayar

internet guvenligi

Bilgisayarınızı Koruyun: Evden Nasıl Güvenle Çalışırsınız?