in

Gmail Alternatifi En İyi E-Posta Hizmetleri!

gmail

Gmail Alternatifi En İyi E-Posta Hizmetleri!

Bu içeriğimizde, popüler e-posta hizmeti Gmail’e alternatif olan en iyi e-posta hizmetlerine yer verdik. Bu hizmetlerin bazıları Gmail’de yer almayan özellikler sunar ancak bazıları özellikle gizlilik ve güvenliğe odaklıdır. Eğer Gmail alternatifi mailler aranıyorsa işte bu içeriğimiz tam da size göre!

Gmail Alternatifi En İyi E-Posta Hizmetleri:

Gmail alternatifi dediğimiz zaman ilk akla gelen genelde ProtonmMail oluyor. Gelin listemize göz atalım!

ProtonMail

En güvenilir e-posta hizmetlerinden biri olan ProtonMail, gizlilik, şifreleme ve anonimlik özellikleriyle öne çıkar. Bununla birlikte, e-postalarınızı sıfır erişimli bir şifreleme yöntemiyle korur. E-postalarınız için uçtan uca şifreleme sistemini kullanan ProtonMail, aynı zamanda dosya depolama desteği de sunmaktadır. Öte yandan, uçtan uca şifreleme desteği, karşı taraf da Proton Mail hizmetini kullanıyorsa geçerlidir. Ancak bu hizmetten faydalanmayan birine göndereceğiniz iletileri şifre ile koruyabilirsiniz. Ayrıca hizmetin ücretli ve ücretsiz katmanları bulunmaktadır.

Tutanota

Gizlilik ve güvenlik odaklı e-posta hizmetlerinden biri de Tutanota’dır. Bu hizmet, bütün e-posta iletişimlerinizi güçlü açık kaynak algoritmaları aracılığıyla şifreler. Ücretli ve ücretsiz katmanlardan oluşan Tutanota, ücretsiz katmanında kullanıcılar için sınırsız mesaj gönderme desteği sağlar. Bununla birlikte, konu ve başlıklar dahil olmak üzere e-postalarınıza dair her detay şifrelenerek alıcıya ulaştırılır.

Outlook

Outlook, kullanımı kolay ve ücretsiz e-posta hizmetlerinden biridir. Bu e-posta hizmetini kullananlar, aynı zamanda Word ve Excel gibi Microsoft’un diğer hizmetlerinden de faydalanabilirler. Bununla birlikte, gelen e-postaları Odaklanmış Gelen Kutusu ve Diğer Gelen Kutusu olarak sınıflandırır. Outlook hesabınızı web veya mobil uygulama üzerinden kullanabilirsiniz. Ancak bu e-posta hizmeti, gönderdiğiniz e-postaları şifrelemez ve kötü niyetli kişilere karşı bir koruma sağlamaz.

StartMail

Gizlilik ve güvenliğe önem veren en iyi e-posta hizmetlerinden biri de StartMail’dir. Bu program, tek kullanımlık e-posta adresleri ve şifreleme hizmetleri de sunar. StartMail, ücretli hizmet verir. Ancak 30 günlük ücretsiz deneme sürümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca bunun için kredi kartı bilgilerinizi girmeniz zorunlu değildir. Bununla birlikte, bu e-posta hizmeti, anonimliğinizi korumanız için Bitcoin ile ödeme kabul eder. Hizmet geliştiricileri, şifrelenmiş e-postalarınızın içeriğine erişemez. Birileri bu e-posta şifrelerinin çözülmesini istese bile kimse şifrenizi çözüp e-postalarınıza ulaşamaz.

İlgili:

5/5 - (3 Oy)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

mainnet hakkinda bilgiler

Mainnet Hakkında Bilgiler! (Güncel 2022)

Spotify

Spotify’da Uyku Modu Nasıl Ayarlanır?