in

Melos Coin Nedir? Nereden Alınır?

monster-galaxy-bybit-launchpad-listeleniyor-GGM-token
monster-galaxy-bybit-launchpad-listeleniyor-GGM-token

MELOS Coin Nedir? Nereden Alınır?

Bu içeriğimizde: Melos coin nereden alınır? Melos Studio projesinin özellikleri nelerdir? Sorularının cevaplarına ve bu projeyle ilgili diğer detaylara ulaşabilirsiniz.

Melos coin nedir?

Melos.Studio, müzisyenlerin kaliteli müzik NFT’leri oluşturmalarına olanak tanıyan bir Web 3.0 projesidir. MELOS ise bu projeye ait kripto para türüdür.

Melos Studio projesinin özellikleri nelerdir?

  • Ethereum tabanlı olan Melos projesi, müzik içerik üreticilerinin kendi NFT’lerini oluşturmasını ve bu benzersiz tokenlar üzerinden bir gelir elde etmesini sağlar.
  • Kullanıcılar, Melos Studio platformunda yer alan sevdikleri müzisyenlerin NFT’lerini satın alabilirler. Ayrıca bu NFT’leri platforma ait MELOS token ile satın alabilirler.
  • Melos platformu, kullanıcıların müzik içeriklerini keyifli bir şekilde dinleyebilmesi için kullanımı kolay bir arayüze sahip olarak geliştirilmiştir. Hatta arayüz olarak oldukça hoş diyebiliriz.
  • Melos çekirdek ekibi, bu projenin topluluk odaklı bir platforma dönüşmesi için çalışmalarını sürdürüyor. Bununla birlikte projeyi geliştiren ekip, bu özellik için içerik öneri algoritması geliştirmeye karar vermiştir.

DAO

Yüksek kaliteli müzik içerikleri hizmeti için Web3 teknolojisine dayanan NFT’leri seçen Melos Studio; DAO sistemiyle çalışır. Bu sayede; içerik üreticilerine ve içerik üretim sürecine karşı daha şeffaf ve adil bir işleyişin sürdürülmesi sağlanır. Bununla birlikte ERC-20 standardı bir token olan MELOS, kullanıcıların yönetişimde söz hakkına sahip olmasını sağlar.

MusicBlocks

Müzisyenler, oluşturdukları NFT’leri “MusicBlocks” isimli blokzincirinde farklı müzik içeriklerine dönüştürme imkânına sahiplerdir. Bununla birlikte Musicblock, üreticilerin ve katkı sağlayanların kimliğini ve söz konusu içeriklerin ne zaman oluşturulduğu gibi önemli verileri kayıt altında tutmaktadır.

MELOS gelecekte ne vadediyor?

Bu proje; üreticilerin müziğe dair ilhamlarından NFT’ler oluşturabilecekleri ve aynı zamanda bu oluşumlar üzerinden kazanç sağlayabilecekleri bir ekosistem vadediyor. Melos projesi, müzik sektörüne yeni bir soluk getirerek; kendi kendini yönetebilen özgür bir ekosistemin sürdürülebilir olmasını hedefleyen önemli bir projedir. Mevcut özelliklerinden ve gelişime açık bir proje olmasından dolayı platforma ait MELOS tokenın da gelecekte değer kazanması öngörülüyor.

MELOS nereden alınır?

Global kripto para borsası Bybit’in 20 Nisan tarihindeki duyurusu üzerine MELOS artık global borsada listeleniyor. Ancak Melos coin yatırma işlemleri hakkında bilginiz yoksa hemen web sitemizdeki Bybit ile ilgili içeriklere göz atabilirsiniz. Hatta yatırma ve çekme işlemleri ile ilgili detaylara göz atmanızı öneririz.

Bybit Hakkında:

Dünya çapında bir kripto para platformu olan Bybit; Mart 2018’de kripto yatırımcılarının, ultra hızlı eşleştirme motoru, mükemmel müşteri hizmeti ve çok dilli topluluk desteğinden faydalanabileceği profesyonel bir platform olarak kuruldu. Şirket, dünya çapındaki perakende ve kurumsal müşterilerine yenilikçi, çevrim içi Spot ve Vadeli İşlem hizmetleri, madencilik, staking ürünleri ve NFT pazarının yanı sıra API desteği sağlıyor. Ayrıca gelişmekte olan dijital varlık sınıfları için en güvenilir kripto para borsası olma taahhüdünü sürdürüyor. Bybit; Formula One yarış takımının, Oracle Red Bull Racing’in, NAVI, Astralis, Alliance ve Virtus.pro e-spor takımlarının, Oracle Red Bull Racing Esports’un, Borussia Dortmund ve Avispa Fukuoka futbol takımlarının partneri olmaktan gurur duyuyor.

İlgili:

Sorumluluk reddi: Bu sitede yer alan kripto para türleri ve kripto para platformlarıyla ilgili içerikler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Ancak ve ancak riskin farkında olduğunuzu kendi içinizde teyit edin veya bir uzman tarafından yardım almanız gerektiğini unutmayın.

5/5 - (1 Oy)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

502 bad gateway

502 Bad Gateway Nedir? Nasıl Düzeltilir?

Windows 11 nasil kurulur

Windows 11 Nasıl Kurulur?